Сонцезахисні засоби

Літо наближається, а з ним і пора відпусток і ми всі з нетерпінням очікуємо коли зможемо відпочивати поблизу води та грітися на сонечку.Якщо ви бажаєте отримати гарну засмагу з золотистим відтінком, то повинні заздалегідь підготувати сонцезахисні засоби, які захистять вас від опіків та згубного впливу УФ випромінювання.


Засмагнемо менше з вищим УФ фільтром?

Однією з найбільших помилок щодо сонцезахисних засобів є те, що з вищим значенням УФ фільтра ми менше засмагнемо. Число на флаконі вказує лише на кількість хвилин, які ми можемо провести на сонечку, таким чином, щоб наша шкіра була захищена. В більшості випадків засоби містять не лише хімічні речовини, які фільтрують шкідливе УФ випромінювання, а й мінеральні речовини, які відбивають сонячне випромінювання. Також креми для засмаги можуть містити і антиоксиданти , які нейтралізують вільні радикали.

Який фактор обрати?

Фактор захисту від сонця позначається на маркуванні абревіатурою SPF та означає ступінь захисту від сонця.
Сонцезахисні засоби забезпечують захист вашій шкірі лише на певний період часу, який дуже просто вирахувати. Помножте час власного захисту шкіри від опіків, який відповідає вашому фототипу, на величину сонцезахисного фактора, зазначеного на упаковці.

При виборі крему перш за все слід з’ясувати свій фототип шкіри.

Існує 3 основні фототипи, які розділені відповідно до типів шкіри:
Світла шкіра з ластовинням - перебувати на сонці без захисту можна максимально 10 – 15 хвилин.
Темнуватий колір шкіри – 10 – 20 хвилин
Темна шкіра – 25 – 35 хвилин, такі люди практично ніколи не отримують опіки

Використання та вибір захисного фактору SPF на практиці відбувається таким чином: якщо у вас світла шкіра, яка може залишатися на сонці без захисту максимально 10 хвилин і ви використовуєте крем з фактором 12, то доба перебування на сонці становитиме 120 хвилин. Тому, безперечно, варто інвестувати гроші в крем з вищим захисним фактором.

image-category-57
Ціна (грн.)
від до