SofiStaff пропонує своїм клієнтам варіанти оплати та доставки замовлення:

Оплата замовлення здійснюється:

  • На карту Приват Банку (після підтвердження замовлення клієнту буде надіслано смс з сумою до оплати та номером картки). Після оплати просимо повідомити в зручний для вас спосіб.
  • Накладним платижем при отриманні (Оплата готівкою при отриманні на  відділенні Укрпошти, Нової пошти, JUSTIN -  після отримання та перевірки відправлення. ПОКУПЕЦЬ сплачує доставку накладного платежу Новою поштою 20 грн +2% від суми замовлення, Укрпоштою 2% від суми замовлення, JUSTIN 15 грн +2% від суми замовлення)
  • Готівкою при отриманні замовлення на місці


Доставка замовлення здійснюється:

Самовивіз - для покупців м. Львова

  • УкрПошта Експрес https://ukrposhta.ua/ доставка здійснюється до 5 робочих дня (залежно від регіону), Доставка БЕЗКОШТОВНО від 450 грн. Доставку Накладного платежу оплачує покупець після отримання та перевірки відправлення.
  • Нова Пошта https://novaposhta.ua/ від 450 грн. достака здійнюється на протязі 1-2 днів (в залежності від регіону) Доставка БЕЗКОШТОВНО. Доставку Накладного платежу оплачує покупець після отримання та перевірки відправлення.
  • Justin https://justin.ua/ від 450 грн. достака здійнюється на протязі 1-2 днів (в залежності від регіону) Доставка БЕЗКОШТОВНО. Доставку Накладного платежу оплачує покупець після отримання та перевірки відправлення.

!!! Просимо при отриманні відправлення перевіряти посилку при виникненні будь яких запитань звертатися за контактим до інтернет магазину. !!!

Приємних Вам покупок та задоволення від користування продукцією)))